Sale Weselne w czasie Pandemii

Wiele wydarzeń rodzinnych, takich jak ślub zostało przełożonych z powodu pandemii, a sale weselne w czasie pandemii są coraz trudniejsze do zarezerwowania. Na razie organizacja wesela jest możliwa tylko pod pewnymi warunkami. Obiekty takie jak restauracje, gdzie można było zorganizować wesele, są pozamykane, jednak dalej można zorganizować wesela na świeżym powietrzu i dobrze się bawić.

Otwarte sale weselne podczas pandemii i środki zabezpieczające

Niektóre sale weselne w czasie pandemii pozostają jednak otwarte i nie zmieniają swoich terminów realizacji i organizacji wesela — stosują jednak środki zabezpieczające, takie jak dezynfekcja powierzchni, a personel podczas obsługi gości nosi maseczki. Jeśli chodzi o środki dotyczące miejsc kultu, nie zmieniają się one - mianowicie dwa wolne miejsca między każdą osobą lub rodziną i tylko co drugi rząd może być zajęty.

Organizacja wesela zgodnie z zasadami sanitarnymi — sale weselne 2021 w czasie pandemii

Organizacja wesela to już duży ból głowy, ale robienie tego w środku pandemii jest jeszcze większym problemem. Ogłoszenie przełożenia ślubu i wesela jest emocjonalnym ciosem dla par, które muszą zaczynać od nowa, prawie od zera całą organizację. Wpływ tych zmian ma również charakter finansowy — niektórzy musieli anulować rezerwacje i dlatego stracili depozyty warte tysiące zł - jednak jeśli chcesz tego uniknąć, sprawdź sale weselne do wynajęcia w czasie pandemii.

Sale weselne do wynajęcia — liczba osób na weselu 2021 w czasie pandemii

Jeśli zorganizujesz wesele zgodnie z zasadami sanitarnymi, goście będą mogli w nim uczestniczyć. Pamiętaj jednak, że liczba osób pozostaje ograniczona. Można wziąć ślub kościelny, religijny i cywilny, jeśli przestrzega się aktualnej liczby osób — sprawdź, ile osób może uczestniczyć w weselu — dane zmieniają się w szybkim tempie, więc trzymaj rękę na pulsie.

Kryzys branży ślubnej w czasie pandemii — sale weselne do wynajęcia, czy pozostają otwarte?

Dla branży ślubnej skutki pandemii są ogromne. Pomieszczenia recepcyjne są puste, firmy cateringowe nie mają ust, które zjadłyby ich jedzenie, a firmy koordynujące wesela są zawieszone. W rzeczywistości wielu specjalistów często znajdujących się w trudnej sytuacji niechętnie zmienia warunki umowy lub zwraca finanse klientom. W takich sytuacjach tracą tak samo przedsiębiorstwa, jak i nowożeńcy. Jednak u nas znajdziesz sale weselne do wynajęcia w czasie pandemii, które w dalszym ciągu pozostają otwarte i są całkowicie bezpieczne.

Ograniczenia weselne, noszenie maski — jak zorganizować wesele podczas pandemii?

W związku z kryzysem zdrowotnym wprowadzono restrykcje dotyczące ślubów. Noszenie maski, liczba gości i dystans społeczny. Od prawie roku epidemia koronawirusa zakłóca nasze codzienne życie. Dzięki blokadom i restrykcjom wiele par odwołało swoje wesela. Dystans społeczny i noszenie maski są niezbędne do walki z rozprzestrzenianiem się pandemii. Dlatego zaleca się ich stosowanie w miejscach zamkniętych, takich jak sklepy, biura czy komunikacja miejska — tak samo w dniu ślubu, osoby cywilne lub zakonne, każda osoba musi nosić maskę, aby zapobiec ryzyku zakażenia.